Saatmine ja tagastamine

1. Kohaletoimetamine

1.1 Kaupu saadetakse Eesti piires.
1.2 Kauba saatmiskulud kannab ostja, kui tellimuse summa on alla 35 euro ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.
1.3 Tellimused postitatakse 1-3 tööpäeva jooksul.

1.4 Kaup saabub ostjani turvaümbrikus, et vältida toote purunemist.

 

2. Garantii ja tagastus

2.1. Garantii ei kehti kaupadele, mille puudused tulenevad kauba väärast kasutamisest või normaalsest kulumisest.

2.2. Toote defekti ilmnemisel, kohustub Klient teavitama Helmelind e-poodi probleemist kirjalikult e-posti teel ning esitama järgmise informatsiooni: nimi ja kontaktandmed; toote puudus (defekti kirjeldus, võimalusel fotod, kas defekt oli paki kättesaamisel või tekkis kasutamisel). Peale pretensiooni esitamist vastab Helmelind Kliendi kaebusele kirjalikult 14 päeva jooksul ning pakub omapoolse lahenduse.

2.3 Kui defekt on tehnoloogilise iseloomuga, siis võib Klient nõuda toote parandamist või asendamist.

2.4 Puudusega toote asendamise korral on Helmelind OÜ-l õigus nõuda Kliendilt puudusega toote tagastamist enne asendustoote väljastamist.

2.5 Helmelind OÜ kannab toote parandamisega või asendamisega seotud kulud, juhul, kui defekt oli tingitud tootja veast. Kui defekt oli tingitud Kliendi poolt valest kasutusest või õnnetusest, jõuavad Klient ning Helmelind OÜ kokkuleppele toote parandamise või asendamisega seotud kulude osas enne otsest tööd, mis kaasneb toote parandamiseks või asendamiseks.

2.6 Raha tagastamist on Kliendil võimalik nõuda ainult sellisel juhul, kui toote parandamine või asendamine ei ole võimalik või ebaõnnestub.

2.7 Kui kaup jõuab Teieni rikutult, siis palume sellest kohe teada anda kirjutades e-mailile helmelind@gmail.com ning lepime kokku kauba tagastamise ning hüvitise osas (kas soovite makstud raha tagasi või asenduskaupa).

2.8 Kui tellitud kaup ei sobi, on Teil õigus 14 päeva jooksul see meile tagastada. Kaup peab olema originaalpakendis ja ei tohi olla kasutatud. Raha tagastatud kauba eest kantakse kliendi arveldusarvele kuni 7 tööpäeva jooksul peale kauba tagasi jõudmist Helmelind OÜ kätte. Kauba saatmiskulu ja tagastuskulu väljamaksmisele ei kuulu!

2.9 Tagastuskulu kannab Klient!