Minust

Tere armsad, minu nimi on Kadri Solovjov ning mina olen looja Helmelinnu nime taga. Olen terve oma teadliku elu loominguga tegelenud, seda armastanud ning armastusega õppinud. Õpingud viisid mind maalimise, joonistamise ja fotograafia radadele, ometi suunasin mingil eluhetkel oma loomiskire just ehete valmistamisse.
Ehtekunst on minu jaoks sama väljendusrikas nagu iga teinegi kunstivaldkond, tuleb vaid olla vaba ja avatud ning lasta oma isiksusel ning fantaasial loomingus kajastuda.

Mulle meeldib töötada eelkõige kristallidega, sest kristallide vägi on niivõrd paeluv ning tervendav. Iga kivi on oma unikaalse energia, vormi ning värviga.

Ma ei sunni end kunagi looma. Lõdvestun, alistun ning lasen inspiratsioonil läbi enda voolata. Vahel lähenen oma loomingule kire ja tulisusega, teinekord jälle pehmuse ning mängulisusega. Mõnikord sünnivad aga minimalistlikud või hoopis geomeetrilised ehted. Kuna ehted sünnivad läbi südame, siis on intuitiivne lähenemine mulle äärmiselt oluline. Nii sünnivadki kordumatud ehted.
Eritellimused

Ei leidnud just seda õiget ehet, millest oled unistanud? Ära muretse, sest Helmelind võib sulle just selle õige valmistada. 
Leidsid õige ehte, aga suurus ei sobinud? Ka selle mure saame hõlpsalt lahendada. Võta ühendust ja leiame koos parima lahenduse. 

Võta ühendust